Suzuki gsxr 600
Измени оглас

6.500,00 EUR

Опис

Se prodava Suzuki GSXR 600 2009 vo top sostojba bez nitu edna mana, cuvan, odrzuvan, servisiran. Limited Edition. poveke info inbox ili 079-235-730

Контакт

Телефонски број

079235730

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Suzuki Motorcycles gsxr
 • Состојба Користен
 • Цена 6500 EUR
 • Километри 20.000 км
 • Година 1-2009
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 125
 • Кубикажа 600
 • Боја Портокалова

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот