Toyota Avensis
Измени оглас

10.500,00 EUR

Опис

Се продава Toyota Avencis 2.0D – 2012 година не увезувана купена и одржувана во Тојота. Возилото е користено во службени цели

Контакт

E-mail адреса

dimitarzabev@gmail.com

Телефонски број

078360581

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Toyota Avensis
 • Цена 10500 EUR
 • Километри 203000 км
 • Година 8-2012
 • Регистрација до: 11-2018
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 93
 • Кубикажа 2000
 • Боја Сива
 • Потрошувачка 6 l/100

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот