Volkswagen Beetle
Измени оглас

2.900,00 EUR

Опис

se prodava beetle 2001god

Контакт

E-mail адреса

eftimgogo@yahoo.com

Телефонски број

071343978

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Volkswagen Beetle
 • Состојба Користен
 • Цена 2900 EUR
 • Километри 163500 км
 • Година 9-2001
 • Регистрација до: 10-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 66
 • Кубикажа 1900
 • Боја Кафеава
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот