Volkswagen Golf 1.9 TDI 105HP
Измени оглас

4.799,00 EUR

Опис

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA
KAROSERISKI E PRVA BOJA MOTOROT E REDOVNO SERVISIRAN POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI AMORTIZACIJA PREDNICA KAMEN
KOLATA E OD PRVI GAZDI I E VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOZETE DA SI JA PROVERITE VO BILO KOJ SERVIS PO VAS IZBOR.
FULL OPREMA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

071/327-767

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Volkswagen Golf
 • Состојба Користен
 • Цена 4799 EUR
 • Километри 140000 км
 • Година 2005
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 74
 • Кубикажа 1900
 • Боја Црна
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта