Volkswagen Passat
Измени оглас

0,00 EUR

Опис

Za poveke info 070735706/072586770

Контакт

E-mail адреса

Audi51574@gmail.com

Телефонски број

070735706

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Volkswagen Passat
 • Цена 00000 EUR
 • Километри 240000 км
 • Година 12-1998
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 82
 • Кубикажа 1.9
 • Боја Зелена
 • Потрошувачка 1 l/100
 • Број на врати 4/5

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта

Локација на огласот