Volvo C30 1.6 HDI
Измени оглас

5.600,00 EUR

Опис

Se prodava perfektno socuvano Volvo C30 1.6 HDI

– 110 konjski sili motor so mnogu mala potrosuvacka
– Moze da se pogledno vo sekoe vreme i da se proveri vo servis po vasa zelba
– Registrirano e cela godina I e napraven golem servis
– ima dva para bandasi so letni 18″ I zimski 16″ aluminski

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

078200646

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Volvo C30
 • Состојба Користен
 • Цена 5600 EUR
 • Километри 160000 км
 • Година 2007
 • Регистрација до: 2-2018
 • Гориво дизел

Технички податоци

 • Менувач Рачен
 • Киловати 81
 • Кубикажа 1600
 • Боја Црна
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта