Yamaha Majesty 400
Измени оглас

3.500,00 EUR

Опис

Prodavam odlicen skuter Yamaha Majesty 400 so ABS, top kasa, i pominati samo 8000 KM.

Kupen e i redovno servisiran vo Yamaha Skopje i jas sum prv sopstvenik, a izlozen e vo salonot na Yamaha.

Tel za kontakt: 077671066

Контакт

E-mail адреса

contact@avtopazar.mk

Телефонски број

077671066

Прати порака Испрати порака до сопственикот

Основни податоци

 • Модел Yamaha Majesty 400
 • Состојба Нов
 • Цена 3500 EUR
 • Километри 8000 км
 • Година 2007
 • Гориво бензин

Технички податоци

 • Менувач Автоматски
 • Киловати 25
 • Кубикажа 395
 • Боја Црна
 • Број на врати 2/3

Дополнително

 • Клима
 • Bluetooth
 • Радио
 • Централна брава
 • Греење на седишта
 • Ел. местење на седишта
 • Електрика на прозори
 • Дисплеј
 • Команди на волан
 • Систем за навигација
 • Серво управувач
 • Сончев покрив
 • ABS
 • Ксенон светла
 • Паркинг сензори
 • Ал. бандажи
 • Кожни седишта
 • Ербег
 • Паркинг камера
 • ESP

Пополни ги полињата и сопственикот ќе биде известен по електронска пошта